Для кріплення будівельних конструкцій, а також профільного обладнання, використовують кріплення анкерного типу. Компанія «Стіл Центр» виготовляє в Києві анкерні фундаментні болти, інші закладні елементи. Протягом багатьох років ми спеціалізуємося на виробництві всіляких металоконструкцій і їх компонентів, тому пропонуємо клієнтам перевірені часом рішення.

Ми виробляємо анкерні болти та закладні високої якості, використовуючи сучасне спеціалізоване обладнання. Всі випущені вироби відповідають актуальним державним стандартам якості, іншим регламентуючим документам та технічним вимогам замовників.

Призначення і сфери застосування анкерних болтів

Основне призначення анкерних кріплень - закладка в фундамент будівлі на етапі бетонування. Їх можна використовувати для бетону, природного каменю, повнотілої цегли та інших будівельних матеріалів. Вони призначені для подальшого кріплення монтованих на залізобетонну основу металоконструкцій.

Сфера застосування деталей досить обширна: від стандартного ремонту до організації великого виробничого процесу. Коли стоїть завдання закріпити великовагові предмети, кріплення анкерного типу впораються завжди.

Анкери особливо затребувані в монтажі будівель:

 • склади;
 • транспортні, логістичні термінали;
 • комерційні, виробничі, адміністративні споруди;
 • спортивні комплекси;
 • сільськогосподарські та інші будівлі.

Незамінні вони і при обладнанні технологічних ліній на виробництвах будь-яких масштабів.

Професійне виробництво

Компанія «Стіл Центр» виготовляє в Києві в заводських умовах широкий асортимент анкерних кріплень. Форма, розміри і конфігурація виробів визначається в кожному замовленні індивідуально, і залежить від цілей застосування кріплень. Ми комплектуємо болти гаком, кільцем, гайками.

Якість і надійність елементів кріплення відповідають за безпеку всієї конструкції. Наші фахівці детально вивчають проблеми при використанні такого способу закріплення різних виробів, тому ми ретельно контролюємо кожен етап виробництва, використовуємо міцні матеріали та суворо дотримуємося технології. Наш виробничий процес складається з наступних етапів:

 1. Ретельний вибір надійного постачальника сталі.
 2. Виготовлення анкерів.
 3. Суворий контроль з використанням сучасних технологій.

Ми використовуємо у виробництві імпортне спеціалізоване обладнання та міцні матеріали, що дозволяє гарантувати високу якість готової продукції і тривалий термін експлуатації. Деталь, що закріплюється, постійно піддається впливу сили тертя, тому в якості основного матеріалу для виробництва наша компанія найчастіше використовує міцну сталь марки 09Г2С та СтЗпс / СП. При менших навантаженнях на кріплення можуть використовуватися інші марки.

Всі використовувані у виробництві матеріали відповідають будівельним нормативам, мають відмінні характеристики зварюваності. Складові частини деталей мають форму сталевої пластини, до якої приварені стрижні або анкери.

Широкий асортимент за доступними цінами

Компанія «Steel Center» пропонує виготовити на замовлення анкерні болти будь-якої конфігурації, форми і розмірів. Можливо виробництво типових метизів і нестандартних кріпильних елементів за вашими кресленнями. Залежно від вимог можлива комплектація гайками та шайбами.

У вироблених виробах стрижні можуть мати різне розташування:

 • паралельно плоскої частини;
 • з нахилом;
 • перпендикулярно;
 • комбінація декількох напрямків.

Закладні конструкції бувають відкритого і закритого типу. Для виготовлення пластини може використовуватися різна сталь: рифлена, кутова, фасонна, полосова. В якості заготовки ми використовуємо гарячекатаний лист або смуговий прокат.

Зразки позначення типових болтів та їхні приблизні ціни:

 1. Болт 1.1 М20 * 800 Ст3пс2 ГОСТ 24379.1-80, вартість від 60 грн/кг.
 2. Болт 5 М30 * 800 09Г2С ГОСТ 24379.1-80, вартість від 75 грн/кг.
 3. Шпилька 7 M30 * 900 Ст3пс2 ГОСТ 24379.1-80, вартість від 55 грн/кг

Ціна залежить від конфігурації і складності робіт. Дізнатися приблизні розцінки можна за телефоном 067 777 06 07.

Переваги співпраці із «Стіл Центр»

Багаторічний досвід виробництва виробів з металу дозволяє нам реалізувати проекти будь-якого масштабу. Висока кваліфікація майстрів забезпечує можливість виконувати будь-які побажання клієнтів щодо форм, розмірів і конфігурації анкерних болтів і закладних.

Причини замовити виготовлення анкерів в компанії «Steel Center»:

 1. Заставні деталі будь-якого типу виробляються в стислі терміни. Ми контролюємо всі етапи виробництва, в тому числі дотримання графіків.
 2. На всю продукцію надається гарантія якості. Наша компанія - прямий виробник в Києві, тому маємо можливість контролювати кожну стадію виробництва: від проектування до упаковки і відправки замовнику.
 3. Надійні постачальники та якісна сировина. Міцність анкерів багато в чому залежить від використовуваного матеріалу. Ми підбираємо марку сталі, виходячи з планованих навантажень на кріплення та умов його експлуатації.
 4. Широкий асортимент та можливість замовити вироби будь-яких параметрів.
 5. Доступна вартість. Ми встановлюємо мінімальну націнку на відміну від посередників.

Щоб замовити болти для закладки в фундамент або прорахувати вартість, зверніться до менеджерів компанії «Стіл Центр». Залишити заявку можна електронною поштою або за телефоном (067) -777-06-07. Доступна послуга доставки готового замовлення за вказаною адресою.