Компанія «Стіл Центр» пропонує своїм клієнтам послуги з промислового альпінізму для висотних робіт різного типу. У нас працюють фахівці-висотники, які здійснюють свою роботу на високому рівні.

У нашій компанії ви можете замовити такі роботи, як: ремонт покріве і навісів, зачистку поржавіли металоконструкцій, антікарозійную захист і фарбування металоконструкцій знаходяться на висоті, мийка та фарбування фасадів, очищення і фарбування силосів і резервуарів і інше.

Оріентіровочая вартість фарбування на висоті - від 25,00 грн. / м2

Промисловий альпінізм в Києві включає в себе різні способи, за допомогою яких можна проводити роботи на висотних об'єктах. В області промислового альпінізму переважно працюють ті люди, які займаються спелеологією і скелелазінням. За допомогою використання методів спелеології можна значно зменшити витрати на надані висотні роботи. Промисловий альпінізм в Україні - швидко і ефективно.

Ви, швидше за все, чітко уявляєте, скільки часу буде витрачено на монтування лісів і люльки для виконання робіт на висоті. Установка такого обладнання обійдеться значно дорожче, ніж виклик альпіністів. Ви особисто можете в цьому переконатися, побачивши розцінки на промисловий альпінізм. Так само великою перевагою є швидкий виїзд на місце робіт і оперативне виконання роботи за мінімально можливий відрізок часу.

Економія часу та економія коштів - головні плюси послуг промислового альпінізму.

○ отчистка і миття споруд, фасадів будівель і металевих конструкцій з використанням миючого обладнання ТМ "Керхер";
○ фарбування металоконструкцій на висоті;
○ механічна очистка конструкцій (ручна або піскоструминна).