Будівельна компанія "Стіл Центр" виконує як повний комплекс покрівельних робіт, так і частковий ремонт або заміну покрівлі: проектування вузлів, монтаж кроквяної системи, установка обрешітки, установка пароізоляційною і гідроізоляційної плівки, монтаж утеплювача, установка будь-якого покрівельного покриття, інші профільні роботи.

Співробітники нашої компанії дадуть повну консультацію з питань вибору типу покрівлі, проведуть детальний розрахунок необхідних робіт і матеріалів.

Монтаж елементів покрівлі є надзвичайно відповідальний процес, при будівництві любої будівлі, наші спеціалісти мають необхідний досвідта необхідне обладнання по реалізації данних робіт.

Монтаж якої покрівлі ми виконуємо:

 • покрівлі з сендвіч-панелей (наборний варіант або заводські панелі)
 • покрівля з  ПВХ або ППО мембрани
 • з металочерепиці або бітумної черевиці
 • з профнастилу

Монтаж або ремонт покрівлі та інші покрівельні роботи розраховуються після погодження з Замовником технічних рішень та розрахунку кошториса.

З чого складається ціна на покрівельні роботи

Ціна на монтажні роботи або ремонт покрівлі багато в чому залежить від:

 1. Тип та складність покрівлі (кількість скатів, уклони та інше);
  Наявність покрівельних драбин, вентиляційних виходів, зенітних ліхтарів;
  Висота будівлі і кліматичні умови району;
  Складність кроквяної системи, покрівельного пирога.

Скільки часу займає монтаж покрівлі?

Покрівельні роботи можуть займати від двох днів до декількох тижнів в залежності від площі даху, складності та загального масштабу проекту. Як правило, монтаж проводиться в літній час, проте при необхідності ми проводимо роботи в будь-який час року, навіть під час опадів. На замовлення монтажу в зимову пору року діє знижка, телефонуйте !

Крім того, наші фахівці також проведуть всі роботи по розрахунках і складуть кошторис на послуги, що надаються з монтажу. Ми гарантуємо вам приємну ціну, високоміцний матеріал і високопрофесійні роботи з облаштування даху.