Найвідповідальніший етап будівництва будь-якого масштабу - підготовка робочого проекту. Без грамотного проектування неможливо гарантувати безпеку та довгий термін експлуатації споруди. Допущені помилки тягнуть за собою додаткові трудові та фінансові витрати. Тому проектування будівель повинно проводитися виключно профільними фахівцями.

Проектно-будівельна компанія «Steel Center» надає комплекс послуг з проектування будівель будь-якого типу. Ми пропонуємо розробку всіх розділів проектної документації: від генерального плану до технологічних, архітектурних та інженерних рішень.

Стадії проектування

На стадії проектування розробляється загальна технологія функціонування будівлі, проводяться точні розрахунки навантажень, вибираються інженерні та конструктивні рішення, детально прораховується вартість будівництва. Це основа для проведення подальших будівельних робіт.

Ми працюємо згідно з нормами галузевого законодавства, тому збір інформації та переробка її в проектні рішення виконуються в три етапи:

 1. Передпроектне опрацювання - збір інформації, базові розрахунки, підготовка ескізного проекту.
 2. Безпосередньо сам проект - прийняття основних рішень, розрахунок конструктивних і технічних параметрів, створення технічного проекту.
 3. Підготовка робочої документації - детальна специфікація обладнання і матеріалів.

Наші інженери і проектувальники мають профільну освіту, великий практичний досвід проведення будівельних розрахунків. Тому кожен розроблений проект відповідає регулюючим нормам та нормативно-правовим актам.

Професійний підхід до розробки проектів

Компанія «Steel Center» виконує будь-які проектні роботи в сфері цивільного, промислового, комерційного будівництва. Виконувати роботу на найвищому рівні нам допомагають знання, практичний досвід, а також сучасне устаткування і програмне забезпечення.

Всі ці можливості дозволяють реалізувати проектні роботи самого різного призначення. Ми проектуємо:

 • виробничі, адміністративні будівлі;
 • складські комплекси;
 • будівлі сільгосппризначення;
 • офіси;
 • спортивні споруди;
 • дилерські автоцентри;
 • торгівельно-розважальні комплекси;
 • автомийки;
 • багаторівневі паркінги.

Звертайтеся в нашу компанію, якщо вам потрібна проектна документація, оформлена з урахуванням всіх нормативних вимог та містить точні інженерні розрахунки.