Використовуючи сучасні технології, компанія “БК Стіл Центр” робить все можливе, щоб виконані нами промислові підлоги мали необхідну механічну міцність, стійко переносили удари і стирання, мали максимальну звукоізоляцію, були гігієнічні та економічні.

Ось перелік робіт, які виконують наші фахівці:

Топпінг підлоги

Високу популярність і затребуваність мають підлоги з бетону. У промислових і господарських будівлях їх використовують в якості чистих підлог. Ми робимо топпинг підлоги з використанням спеціальних сумішей – топінгів, які застосовують з метою зміцнення поверхні бетонної підлоги.

Геркуліт (Herkulit) – надійне покриття для промислових підлог – являє собою сухий склад, куди входять митий гранульований кварц, мінерал дінагріп (Dynagrip) і особливий цемент, що володіє високою міцністю навіть у невеликій кількості. Цей склад затирається на вологу Свіжоукладену бетонну поверхню, що значно зменшує ризик утворення поверхневого розтріскування і вапняного нальоту. Крім того, ГЕРКУЛІТ вбирає вологу набагато швидше за інших сухих матеріалів, використовуваних для створення поверхні високої міцності. Результат в результаті виходить набагато кращий.

Застосовувати ГЕРКУЛІТ рекомендується для будь-яких підлог, які будуть піддаватися високим і надвисоким навантаженням. Також його застосовують для приміщень, де підвищені вимоги до чистоти і відсутності пилу.

Для зміцнення промислових бетонних підлог використовується технологія введення в верхній шар при бетонуванні сухої суміші Армор (ARMORETE) з високоміцного портландцементу, твердих наповнювачів (кварц, корунд і ін.) І добавок для додання кольору. Переваги полягають у тому, що можна виготовляти фінішне покриття одночасно з бетонуванням, в декоративності (вибір колірного рішення), майже повної водонепроникності, довговічності, простоті в очищенні.

Промислові бетонні підлоги з просоченням

Промислові бетонні підлоги роблять із застосуванням силікатних і полімерних просочень. З їх допомогою структура бетону ущільнюється, поровое простір зменшується. В результаті підлога стає міцним, зносостійким, збільшується ударна в’язкість бетону.

Полімерні наливні підлоги

Полімерні наливні підлоги являють собою монолітне безшовне покриття, яке можна наносити як на поверхню бетону, так і на металеві та дерев’яні підстави. Це матеріал на епоксидної або поліуретановій основі при необхідності наносять в тому числі і на вертикальні поверхні.

Основні переваги полімерних наливних підлог:

виключно міцна, що не має стиків і швів однорідна поверхню;
прекрасна еластичність поверхні підлоги, що перешкоджає виникненню тріщин навіть при сильних ударах;
естетичний зовнішній вигляд.

Нівелір-маса

Для вирівнювання підлоги застосовується найбільш зручний матеріал – саморозтічних заливка, звана нівелір-маса. Це суміш, куди входять скорозшивач, спеціальні добавки для прискорення або уповільнення затвердіння і для підвищення еластичності поверхні. А в якості наповнювача застосовується дрібнозернистий пісок.

Метод заливки промислових підлог нівелір-масою використовується як в будівництві, так і при ремонті для стяжок підлог і вирівнювання в житлових і громадських будівлях. Також нівелір-маса заливається під укладку рулонних матеріалів, паркету, при створенні теплих підлог. Твердне вона без внутрішньої напруги і усадки.

Стяжки

У житлових приміщеннях в чистому вигляді підлоги з бетону не використовуються, тут вони служать в якості основи під стяжки.

Функції стяжок полягають в тому, щоб вирівнювати нерівності перекриття, захищати звуко- і теплоізоляційний матеріал, що знаходиться під ними, розподіляти навантаження по всій площі поверхні підлоги. Також вони можу служити як стяжка елементів підігріву для опалення приміщення і як накопичує маса для збереження збалансованого клімату приміщення.

Також наша компанія виконує ремонт старих підлог, фрезерування, шліфування, полірування.