Механічна обробка металевих виробів - невід'ємна частина виробничого процесу підприємств практично всіх галузей промисловості. Професійно виконані токарно-фрезерні роботи дозволяють створювати деталі будь-якої складності, доводити до досконалості кожен елемент креслення.

Щоб деталі відповідали стандартам, всі роботи повинні проводитися на спеціалізованому обладнанні. Компанія «Steel Center» в Києві має виробничу базу і кваліфікований штат співробітників для професійного виконання токарних робіт будь-якої складності і спрямованості.

Токарні роботи

Суть токарних робіт по металу зводиться до зрізання спеціальним ріжучим інструментом необхідного шару (припуску) з поверхонь заготовки. Подібні дії найчастіше використовують для зміни конфігурації, розмірів заготовок, виготовлення невеликих деталей з металу.

Компанія «Steel Center» займається також виробництвом токарних виробів. Кожна деталь відрізняється високою якістю, коротким періодом виготовлення. Наші оператори ЧПУ верстатів виробляють такі вироби:

 • всілякі металовироби (болти, гайки, гвинти та інші);
 • конуси, втулки різної форми, розмірів, конфігурації;
 • штуцера зі сталі, технічної пластмаси;
 • закладні деталі для монолітного та каркасного будівництва;
 • сталеві, бронзові шківи, форсунки;
 • валки зі всіляких марок сталі;
 • муфти для спецтехніки.

Ми можемо виготовити на замовлення будь-яку деталь за типовими і нестандартним кресленнями. В роботі використовуємо тільки професійне обладнання. Майстри високої кваліфікації спеціалізуються на обробці зовнішніх, торцевих, внутрішніх поверхонь, нарізування зовнішньої і внутрішньої різьби, виточування канавок, накоченні рифлень, зенкеруванні, обрізанні торців, свердління.

Фрезерні роботи

Для обробки токарних виробів і деталей майстри «Steel Center» застосовують різні методи, в тому числі фрезерні роботи. Для фрезерної обробки металу на замовлення використовуються спеціально призначені для цього фрезерувальними верстати. Головна відмінність від токарних робіт - при фрезерній обробці на верстатах з ЧПУ заготовка не обертається, а закріплюється нерухомо.

Наші майстри виконують всі види фрезерування - вертикальне, горизонтальне, кутове. Метод поперечного точіння з різцьовим обертанням дозволяє виконувати роботи будь-якої складності в максимально стислі терміни без втрати якості.

Фрезерні роботи, які можна замовити у майстрів «Steel Center»:

 • виготовлення деталей будь-якої складності;
 • виробництво заготовок;
 • виробництво пазів;
 • виготовлення канавок;
 • виробництво уступів;
 • виготовлення поверхонь фасонного виду.

Залежно від вимог клієнта, ми вибираємо різні методи обробки деталей. В результаті клієнт отримує чистову, тонку або чорнову обробку всіх виробів. Доступна також послуга поверхневої обробки.

Наші можливості

Майстри компанії «Steel Center» використовують в роботі тільки спеціалізоване обладнання, верстати універсального типу, профільний сучасний інструмент, найновіші токарні різці. Всі фахівці мають вузьку спеціалізацію, великий досвід і високу кваліфікацію. Все це дозволяє гарантувати виконання навіть найскладніших токарно-фрезерних робіт без найменшої помилки та недоліку.

Роблячи замовлення на токарно-фрезерні роботи в Києві у нас, ви можете бути впевнені в професійному підході, якісному результаті та демократичній ціні.