Будівельна компанія «Steel Center» займається будівництвом об'єктів комерційної нерухомості в Києві та інших регіонах Центральної України. Ми спеціалізуємося на проектуванні, виготовленні та зведенні будівель з металоконструкцій і сендвіч-панелей.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «СТІЛ ЦЕНТР»

ЄДРПОУ 43039020
Директор Дунець П. Д.
Телефон (044) 331-97-98
Головний бухгалтер Давиденко Т. М.
Тел. Бухгалтерії (068) 403-45-03, e-mail: STEELBUH@UKR.NET
Юридична адреса 02218, м. Київ, вулиця Райдужна будинок 50, офіс 78
Поштова адреса 02125, м.Київ, а/с 54
ІПН 430390226537
п/р UA75 3510 0500 0002 6006 8789 5276 9
АТ "УКРСИББАНК", м. Київ
МФО 351005

Платник податку на прибуток на загальних підставах.

Виробнича і кадрова база

У штаті компанії є співробітники різної спеціалізації, що дозволяє виконувати будь-які будівельні роботи. Наша команда - це кваліфіковані інженери, проектувальники, зварювальники, фрезерувальники, слюсарі, токарі, малярі, монтажники-висотники. Ми виконуємо реконструкцію будівель, проводимо монолітні, кладочні, оздоблювальні роботи будь-якої складності.

Реалізуємо проекти комерційної нерухомості різного призначення:

  • виробничі та складські приміщення;
  • торгівельні центри;
  • офіси будь-якого класу;
  • бізнес-центри;
  • логістичні комплекси;
  • спортивні, розважальні об'єкти;
  • виробничі цехи;
  • автосервіси, автомийки.

Також у нас є матеріально-технічна база для виготовлення різних видів металоконструкцій: силосів, резервуарів, зварних двотаврових балок, ферм покриттів, колон.

Реалізуємо типові проекти, працюємо з індивідуальними кресленнями замовників, беремо участь в масштабних і бюджетних проектах. Задіюємо у виробництві сучасне автоматичне та напівавтоматичне зварювальне обладнання.

Місія Компанії

Наша місія - надання послуг в області проектування і зведення комерційної нерухомості на високопрофесійному рівні.

Ваші Ідеї - Наша Реалізація

Ми реалізуємо повний комплекс послуг: від розробки архітектурної концепції, проектування всіх стадій до виконання будівельно-монтажних робіт і здачі об'єкта в експлуатацію.

Наші можливості

Власна виробнича і матеріально-технічна база дозволяють виконувати проектні та будівельно-монтажні роботи будь-яких обсягів не тільки в Києві і області, а й в інших регіонах України.

Компанія «Стіл Центр» має всі необхідні дозволи, ліцензії та допуски до виконання будь-яких будівельних робіт. Всі роботи відповідають не тільки вашим запитам, але і діючим нормам і державним стандартам.

Ми надаємо гарантію на всі виготовлені конструкції і виконані роботи. Гарантуємо суворе дотримання обумовлених термінів. Продукція, що випускається проходить ретельний контроль з отриманням на виході паспорта якості.