Від того, наскільки грамотно спроектована і якісно побудована покрівля, багато в чому залежить функціональність і безпеку всієї конструкції. Покрівельні роботи є однією з найбільш затребуваних послуг компанії. Наші фахівці успішно впораються з проектуванням покрівлі будь-якої конфігурації, а досвідчені майстри забезпечать професійний монтаж вироби.

Металеві кроквяні конструкції
Одним з основних елементів будь-якої будівлі є кроквяна система. Крокви являють собою своєрідний каркас даху, на який припадає все навантаження, створювана безпосередньо вагою конструкції і атмосферними опадами. До недавнього часу крокви виготовляли з дерева, проте зараз ситуація зазнала значних змін. На сьогоднішній день найбільшою популярністю серед замовників користуються металеві покрівлі, де в якості крокв застосовують міцні ферми з металу. В першу чергу, це пов'язано з особливими техніко-експлуатаційними властивостями металевих сплавів: надійністю, стійкістю до загоряння, тривалим терміном служби. В якості основного матеріалу, що використовується для створення каркаса, використовують метал, а для покрівельного покриття може застосовуватися оцинкований або пофарбований профільований лист, сендвіч-панель, бітумна або глиняна черепиця та ін.

Металоконструкції покрівлі виконують найважливішу функцію, тому неправильно підібраний тип конструкції, помилка в розрахунках при розробці проектної документації або низька якість виконання будівельних робіт можуть стати причиною неприємних наслідків, таких як деформація покрівельного покриття або навіть обвал даху. Це варто враховувати, вибираючи компанію-підрядника, якій ви довірите рішення даної задачі. Віддавайте перевагу справжнім професіоналам, які мають достатній досвід і гарантує хороший результат.

Орієнтовна вартість металевого каркасу покрівлі - від 900 грн / м2

Наша компанія може виконати повний комплекс робіт по розробки проектної документації для покрівлі з урахуванням особливостей будівлі, а також побажань замовника закінчуючи виготовлення, постачанням і монтажем повного комплекту покрівлі - каркаса і покриття.